„Aranyos” komáromi fafúvósok Tatabányán

2013. november 22-én immáron kilencedik alkalommal rendezték meg Tatabányán a Fafúvós Fesztivált, Komárom-Esztergom megye alapfokú művészeti iskolái számára.

Nagy örömre volt oka a Komáromi Egressy Béni Zeneiskola növendékeinek, ugyanis minden résztvevő diák kiemelt oklevélben részesült.

Arany minősítést ért el Szabó Bálint, Pusztay Máté, Szabó Áron Dániel, és Siposs Barnabás, Sárosi Benedek pedig bronz fokozatot kapott.

Szabó Ferenc tanár úr a legjobb felkészítő tanár,- Hersics Diána tanárnő pedig a legjobb korrepetitor díját kapta a szakmai zsűritől.

Szívből gratulálunk a kiemelkedő teljesítményükért, és külön köszönjük a kedves Szülők segítő támogatását is.

További sok sikert kívánunk!

Hozák Adrienn