Angyalffy Napok Naszályon

2015.február 6-án a naszályi művelődési házban vettek részt tanulóink és tanáraink az Angyalffy hét záró ünnepi gálarendezvényén.
A műsorban fellépett: Áchim Éva (magánének), Nagy Tünde Sarolta ( hegedű), Zemplényi Zsófia ( hegedű) és Pethő Marcell ( cselló)
Sok köszönet a színvonalas felkészítő munkáért Chrisztu Olympiának, Karacs Juditnak, és Takács Hajnalkának.
Gratulálok a koncerten közreműködő kollégáknak: Bellus Dorottyának, Mátesz Évának, és Vadász Attilának.
Köszönjük szépen a részvételt és a nívós előadásokat!