Adventi gyertyagyújtás Előképzőseinkkel

2016. november 27-én a zsúfolásig megtelt komáromi Jókai téren énekeltek iskolánk legkisebb diákjai az első adventi gyertyagyújtás alkalmából. Műsorukon karácsonyváró dallamok hangzottak el.
Sok köszönet a felkészítő tanárok lelkiismeretes munkájáért:

• Belsőné Baranyi Gizella ( Szt.Imre- iskola)
  • Bagóné Erzse Dóra ( Petőfi- és Bozsik- iskola)
  • Hozák Adrienn ( Feszty- iskola)
  • Mátesz Éva ( Dózsa – iskola)
Zongorán közreműködött Belsőné Baranyi Gizella, Hozák Adrienn és Mátesz Éva
Köszönjük szépen a kedves Szülők segítségét is.
A fotókat Gábor László fényképész készítette.