A zeneiskola Családi Napja

Színes programokkal, vitézi játékokkal, hagyományőrökkel, lovasokkal várta az Egressy Béni Zeneiskola Diákjait, Szüleit, és a történelmi kalandozást kedvelő Közönséget 2013.május 5- én vasárnap délelőtt az iskola udvarán.
Részt vett a programban a Szelindek Zenekar, az Új hold régi táncegyüttes Gábor Klára vezetésével, a Pálffy Kompánia hagyományőrei és szorgalmatosait, a zeneiskola kamaraegyüttese,(tagjai: Tóth Dorottya, Németh Nikolett, Czidlina Vivien tanáruk: Chrisztu Olimpia,) a Fatime Táncstúdió hastáncosai, és a dunaalmási lovarda lovasai, köszönjük Szíjj Dénesnek a lovas kocsizást, és a Budapestről érkező Gyermekzsivaj Alapítványnak , hogy kézműves foglalkozásukkal színesítették a programot.

Sok köszönet a színvonalas rendezvényért minden Résztvevőnek!

Hozák Adrienn

DSC03003 DSC03012 DSC03019 DSC03021 DSC03022 DSC03025