A XIV. Országos Klarinétverseny eredménye

Örömmel adjuk hírül, hogy a 2018. november 20-án megrendezett XIV. Országos Klarinétverseny területi válogatóján az Oktatási Hivatal versenybizottságának döntése alapján iskolánk növendéke Gyöngyösi Mózes bejutott az országos döntőbe. Felkészítő tanára: Szabó Ferenc

Szívből gratulálunk!

 

 

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X