A XII. Sistrum Regionális Zenei Verseny

A XII. Sistrum Regionális Zenei Versenyeken az alábbi eredményeket érték el az iskola tanulói:

• 2014. március 5-én Pethő Marcell gordonka szakos növendék ezüst fokozatot nyert. Felkészítő tanára: Karacs Judit, zongorakísérője a versenyen Bellus Dorottya
  • 2014. március 19-én, a zongoraversenyen Prágay Marianna tanárnő tanítványai: Zsapka Lilla arany, Kecskeméti Dávid ezüst minősítést nyert. Szilli Ilona tanárnő növendéke Miklós Réka bronz minősítést kapott a zsűritől
  • A 2014. április 1-jén megrendezésre került ütő-kamara versenyen Menyhárt László tanár úr versenyen induló mindkét kamaracsoportja bronz minősítést kapott a szakmai zsűritől. A kamaracsoportok tagjai: Ladik György, Zemplényi Boldizsár, Kiss János, Nagy Ferenc Kornél, Nagy Péter, Tóth Szabolcs László.

Gratulálunk a szép sikerekhez, és köszönjük a felkészülést Tanárnak és Diáknak egyaránt!