A tolerancia művészete

A komáromi Ukrán Nemzetiségi Önkormányzat 2014. június 06-án 18.00 órai kezdettel „ A tolerancia művészete” címmel, zenés irodalmi estét rendez.

Helyszín:

Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola, Egressy terem
(2900 Komárom, Klapka Gy. út 54.)

Fellépő művészek:

• Marina Zakharova (ukrán, zongora, ének)
  • Bernáth Ferenc (magyar, gitár)
  • Orhan Agabeyli (azeri, percussion)

A koncerten saját szerzemények szólalnak meg, etno, jazz, világ zene, ukrán, magyar, spanyol, szefárd, azerbajdzsáni klasszikus elemekkel fűszerezett népzenei feldolgozásokból áll, eredeti nyelveken énekelve.

Sok szeretettel várunk mindenkit!

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány

örömmel fogadja minden komáromi és környékbeli zeneszerető és a helyi kultúra fejlesztése iránt elkötelezett támogatója adójának 1%-os felajánlásait.

Adószám: 18601314-1-11

Megtisztelő támogatását ezúton is, illetve előre is köszönjük!