A tolerancia művészete

A komáromi Ukrán Nemzetiségi Önkormányzat 2014. június 06-án 18.00 órai kezdettel „ A tolerancia művészete” címmel, zenés irodalmi estét rendez.

Helyszín:

Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola, Egressy terem
(2900 Komárom, Klapka Gy. út 54.)

Fellépő művészek:

• Marina Zakharova (ukrán, zongora, ének)
  • Bernáth Ferenc (magyar, gitár)
  • Orhan Agabeyli (azeri, percussion)

A koncerten saját szerzemények szólalnak meg, etno, jazz, világ zene, ukrán, magyar, spanyol, szefárd, azerbajdzsáni klasszikus elemekkel fűszerezett népzenei feldolgozásokból áll, eredeti nyelveken énekelve.

Sok szeretettel várunk mindenkit!