A Nagy Adózók konferenciáján adtunk műsort

Nagy örömmel tettünk eleget Komárom Város felkérésének idén is, a Nagy Adózók konferenciáján adott magas színvonalú műsort iskolánk 3 tanára: Boldog Györgyi, Mátesz Éva, és Bellus Dorottya
A Monostori Erőd gyönyörű helyszínt biztosított a szép produkciókhoz,sok szeretettel gratulálunk a fellépőknek!

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X