A Limes Galériában léptek fel gitárosaink

2016.január 29-én 16 órakor az Észak- Komáromi Limes Galériában léptek fel gitáros növendékeink,
Lukács Kinga, és Tóth Regina. A kiállítás szervezője Hornig Rudolfné volt, aki maga is a kiállító festők tagja.
A rendezvényen Farkas Veronika művészettörténész köszöntötte a művészeket, és méltatta a képeket. A program megnyitásaként gitár duó hangzott el,a fellépő növendékek felkészítő tanára Leitgéb Máté volt.

Gratulálunk a szerepléshez,és további szép sikereket kívánunk!

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X