A budapesti X. Őszi Zenei Táborban vettek részt Növendékeink

Október 24-25-26- án került megrendezésre a Bartók Béla Konzervatórium szervezésében a X. Őszi Zenei Tábor, ami a zenei pályára készülő, a zeneművészeti szakközépiskola iránt érdeklődőknek nyújtott jó lehetőséget a tájékozódásra, a szakmai felkészültségük felmérésére, játékos zenei vetélkedőkön való részvételre.

Iskolánkat a vonós tanszak növendékei képviselték:
  • Koppán Kata ( brácsa),
  • Nagy Tünde Sarolta (hegedű),
  • Zemplényi Zsófia (hegedű),
  • Pethő Marcell (cselló).
A programot Takács Hajnalka tanárnő bonyolította.
Köszönjük szépen a helytállást minden résztvevőnek!

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X