A budapesti X. Őszi Zenei Táborban vettek részt Növendékeink

Október 24-25-26- án került megrendezésre a Bartók Béla Konzervatórium szervezésében a X. Őszi Zenei Tábor, ami a zenei pályára készülő, a zeneművészeti szakközépiskola iránt érdeklődőknek nyújtott jó lehetőséget a tájékozódásra, a szakmai felkészültségük felmérésére, játékos zenei vetélkedőkön való részvételre.

Iskolánkat a vonós tanszak növendékei képviselték:
  • Koppán Kata ( brácsa),
  • Nagy Tünde Sarolta (hegedű),
  • Zemplényi Zsófia (hegedű),
  • Pethő Marcell (cselló).
A programot Takács Hajnalka tanárnő bonyolította.
Köszönjük szépen a helytállást minden résztvevőnek!