A Bozsik iskolának adott műsort a Zeneiskola

2016.január 19- én a Magyar Kultúra napja alkalmából adott műsort a zeneiskola Szőnyben, a Kultúrházban.A rendezvényen Bagóné Erzse Dóra konferált, a hangszerbemutatót Takács Hajnalka vezette.A zongorakíséretet Bellus Dorottya látta el.
Köszönjük a fellépő növendékeknek és felkészítő tanáraiknak a színvonalas műsort, gratulálunk!
Részt vett a programban:
Fekete Nikolett, Süveg Balázs, Rezneki Anna, Óvári Barnabás,Juranovics Nikolett, Lukács Kinga,Pok Mónika, Pethő Marcell, Reif Dorina, Tamasics Anna, Zsapka Lilla

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X