A 2016/2017-es tanév II. félévének térítési díjai

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2016/2017-es tanév II. félévének térítési díját készpénzben kell befizetni az alábbi napok valamelyikén a Zeneiskolában:

  • február 27. (hétfő): 12.00-17.00
  • február 28 (kedd): 12.00-17.00

(A térítési díj szabályzat értelmében a térítési díjak összegének megállapítása a teljes tanévre történik, a 2015/2016-os tanév év végi eredménye alapján.  Tehát minden növendéknek az első félévre megállapított összeget kell befizetnie a második félévben is.)

Részletes tájékoztató: [download id=”6533″]

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány

örömmel fogadja minden komáromi és környékbeli zeneszerető és a helyi kultúra fejlesztése iránt elkötelezett támogatója adójának 1%-os felajánlásait.

Adószám: 18601314-1-11

Megtisztelő támogatását ezúton is, illetve előre is köszönjük!

X