A 2013/2014-es tanévhez kapcsolódó információk

Pótbeiratkozás időpontja: 2013. szeptember 3-án, kedden 13.00-18.00 óráig a zeneiskolában.

Órabeosztás: 2013. szeptember 6-án, pénteken 15.00 órától a zeneiskolában.

Szilli Ákos tanár úr 2013. szeptember 4-én, 17.00 órakor tartja az órabeosztását.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X