2013/14-es tanév szolfézs, zenetörténet, zenekar beosztás

Bagóné Erzse Dóra
szolfézs
1.A osztály
hétfő 14.30-16.00
Hozák Adrienn
szolfézs
1.B osztály
kedd 16.00-17.30
Antal Milán Adrián Beigelbeck Tamás
Hilyák Lili Erdősi Martin Gábor
Bajnok Regina Falu Benjamin
Bertalanits Enikő Hántai Katalin
Bognár Eszter Horváth Bence
Jónai Ádám Kiss Éva
Jordán András Méri Rafael
Gjika Edmond Némedi Barbara
Gulyás Kitti Loretta Szabó Tamás
Joó Barnabás Váradi Lili Dóra
Kiss Nikoletta Varga Zsófia
Kürtösi Réka Juhász Viktória
Nagy Lara Dula Dániel
Nánási Virág Eszter Tóth Benedek
Sulics Barnabás Ágoston
Orosz Lukács Dániel
Pőcze Balázs László
Varga Fruzsina
Varga Kata Vanda
Vida Mátyás József
Kaszás Gergely
Szőnyi Balázs
Török Gergő

 

Simonné Braun Ildikó
szolfézs
1.C osztály
csütörtök 14.30-16.00
Bagóné Erzse Dóra
szolfézs
2.A osztály
csütörtök 14.30-16.00
Ábrahám Gergő Bazsó Mátyás
Bagyura Zalán Bereczki Boglárka
Czérna Patrícia Harmati Kamilla
Farkas Eszter Sára Horváth Csongor
Hindli Bence Kornél Juranovics Nikolett
Kozma Dóra Kiss Pál
László Krisztofer Kocsi Bence
László Patrik Murányi Virág
Németh Dorina Nikoletta Némedi Zsanett
Pfneiszli Patrícia Németh Szonja
Szakmári Levente Oláh Anna
Törő Botond Vajk Pok Tamás
Zsilinszky Nikolett Szomorkovics Dominik
Pénzes Johanna Tóth Csenge Szilvia
Musitz Áron Török Gabriella
Varga Barnabás

 

Simonné Braun Ildikó
szolfézs
2.B osztály
kedd 14.30-16.00
Hozák Adrienn
szolfézs
3.A osztály
hétfő 16.00-17.30
Bese Csilla Bagyura Tamara
Faragó István Balogh Regina
Fekete Lenke Butyka Dávid
Inczédi Emese Dikácz Lora
Kiss Luca Farkas Fanni
Kovács Sándor Alex Farkas Rebeka
Méri Martin Féli Laura
Mladinoff Eszter Gaál Eszter
Pauer Balázs Hegedüs Fanni
Simon Barna Hegedüs Sára
Szemerei Cintia Hordós Kíra
Takács Árpád Kerling Zsuzsanna
Varga Levente Kováts Lilla
Zsömbörgi Adél Nemes Zsófia
Orosz Tamás
Torday Ágnes
Török Ignác
Varga Fanni
Zsapka Lilla

 

Simonné Braun Ildikó
szolfézs
3.B osztály
kedd 17.30-19.00
Bagóné Erzse Dóra
szolfézs
4.A osztály
csütörtök 16.00-17.30
Czunyi Ádám Csóka Tamás
Csuka Cintia Kiss Anna Borbála
Dákai Anita Kovács András
Horváth Ákos Kovács Márton
Öreg Levente Kovács Vivien
Radziwon András Kanizsa Orsolya
Sárosi Benedek Nagy Kristóf
Szabó Zsófia Oláh Krisztina
Szakál Panna Orosz Jetro
Szilágyi Attila Papp András
Takács Martin Pauer Csenge
Sánta Balázs Somogyi Richárd
Szentirmay Anna Szeidl Orsolya
Tasnádi Balázs Székely Laura
Molnár Tamás

 

Hozák Adrienn
szolfézs
4.B osztály
hétfő 17.30-19.00
Hozák Adrienn
szolfézs
5.B osztály
péntek 14.30-16.00
Gróf Lilla Anna Horváth Gergely
Joó Bence Koppán Kata
Kolláth Eszter Miletics Anton
Mészáros Fanni Németh Nikolett
Miklós Réka Solecki Ádám
Hántai Balázs Zemplényi Zsófia
Nagy Benjamin
Pethő Marcell
Pintér Gergő
Pok Mónika
Pusztai Máté
Schmölcz Laura
Somogyi Nikoletta
Szakáll Ágnes
Szemeti Anna
Topál Anna
Varga Anita

 

Simonné Braun Ildikó
zenetörténet
5. osztály
csütörtök 17.30-19.00
Simonné Braun Ildikó
zenetörténet
6. osztály
péntek 16.30-18.00
Bura Henrietta Czidlina Renáta
Áchim Éva Aranyosi Noémi
Bese Zsuzsanna Czidlina Vivien
Farkas Dorina Hauschild Péter
Győrfi Anna Horváth Norbert
Horváth Zora László Attila
Lukács Kinga László Kata
Musitz Ágnes Nagy Dorina
Nagy Gergely Miklós Németh Ákos
Orot Bence Olajos Dóra
Pipics Péter Orot Máté
Solymosi Bernadett Öreg Henrik
Szabó Flóra Rigó Levente
Szabó Hanna Borbála Sántha Ramóna
Sárosi Zsuzsanna
Thoma Judit
Tóth Dorottya
Tóth Regina

 

Horváth Csaba
Kis fúvószenekar
csütörtök 17.30-19.00
Szabó Ferenc
Egressy Fúvószenekar
péntek 17.00-19.00
Both András Gál Anna
Bagladi Evelin Kelemen Flóra
Berecz Gábor Dezső Kiss János
Csordás Tamás Kovács Kamilla
Farkas Balázs Ladik György
Fehérvári Dávid Mészáros Bence Barnabás
Ficsura Patrik Miletics Anton Dániel
Horváth Ákos Nagy Ferenc Kornél
Jenei Ádám Rózsahegyi Álmos
Kántor Balázs Siposs Barnabás
Keszeg János Tamás Weisenbacher Rick
Landesz Evelin Zemplényi Boldizsár
Máté András Szabó Bence
Mészáros Rebeka Szabó Bálint
Mészáros Réka
Monostori Kristóf
Monostori Mátyás
Németh Eszter
Pálfy Hédi Mercédesz
Szabacsi Anikó
Szabó Áron
Szabó Áron Dániel
Tóth Réka

 

Nemes Zoltán
Kis vonószenekar
szerda 16.00-17.30
Takács Hajnalka
Nagy vonószenekar
péntek 16.00-17.30
Bese Zsuzsanna Barsi Melinda
Csóka Tamás Bese Imre
Hegyi Tamara Csóka Tamás
Kerling Zsuzsanna Gelle Olívia
Kovács Márton Kecskeméti Dávid
Pap Zsófia Koppán Kata
Pethő Marcell Nagy Tünde Sarolta
Szabó Zsófia Ősz Fanni
Tamasics Anna Pethő Marcell (decembertől)
Vass Lajos Pok Mónika
Würtz Natália Reif Dorina
Solecki Ádám
Varga Tamás
Vass Lajos (decembertől)
Vörös Máté
Würtz Natália (decembertől)
Zemplényi Zsófia

 

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X