Mesebemutatót tartott a zongora tanszak

2015. április 14-én 17 órától telt ház előtt tartott mesebemutató előadást iskolánk zongora tanszaka.

A műsorban Kecskés Balázs: A bátor királyfi című darabját mutatták be, a mesés történetet zongora produkciók színesítették. Az Egressy Terem színpadát látványos dekorációval díszítették, sok köszönet a jelmezek elkészítéséért a kedves Szülőknek, a résztvevő gyerekeknek,és a felkészítő tanároknak: Bellus Dorottyának, Hersics Diánának, és Prágay Mariannának.

Szívből gratulálok Szilli Ilona Tanárnőnek az ötletért, és a színvonalas kivitelezésért.